Ugrás a tartalomra
SENIOR TECHNOLÓGIAI BEVEZETÉSI MÉRNÖK
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

(14-9464)

pozícióba.

Feladatok:

  • A gyártósorok első üzembe helyezéséhez szükséges előkészületek végrehajtása,
  • A gyártási technológia elsajátítása után az új kollégák képzése és betanítása,
  • Műszaki dokumentációk készítése magyar nyelven,
  • A termékek gyártásában és tesztelésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Gyártócégnél szerzett releváns mérnöki tapasztalat. (Előny:Gépészmérnök, Mechatronikai mérnök, Vegyészmérnök)
  • Műanyag gyártásban szerzett tapasztalat. (Különösen extrudálásban)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési, és előrelépési lehetőség,
  • Izgalmas feladatok egy piacvezető, bővülő és beruházásokat folytató multinacionális nagyvállalatnál.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9464”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása