Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior technikus

  • JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 8 napja lejárt

SENIOR TECHNIKUS

BUDAPEST ÉS VIDÉKI HELYSZÍNEK (BA-10915)

Megbízónk egy független ATM üzemeltető és szolgáltató cég, aki Magyarország egész területén helyez ki és üzemeltet ATM-eket.

Főbb feladatok

  • ATM eszközök összeszerelése a cég raktárában
  • ATM eszközök telepítése országszerte
  • Szükséges karbantartási feladatok ellátása
  • Műszaki ellenőrzés, minőségellenőrzés
  • Ügyfélpanaszok kezelése telefonon és személyesen, az események visszakövetése az operatív rendszerben
  • Technikusi kollégák munkájának koordinálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú, technikusi végzettség
  • Üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Windows felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív, kooperatív személyiség
  • Önálló munkavégzés képessége

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Angolnyelv-tudás
  • Munkaállomások szoftver-, és hardver hibáinak készség szintű felderítésében, megoldásában való jártasság

Amit megbízónk kínál

  • Családias hangulat
  • Rugalmas munkavégzés lehetősége

Megküldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Építés / Ingatlan > Üzemeltető
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Épületkarbantartó, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre