Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior szakmérnök - HVAC

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.08.22.
Jelentkezési határidő: 2018.09.21.
Hirdetés azonosító: 1712361
lejárt

Az Ön új cége:

Senior épületgépész szakmérnök pozíció nyitott német eredető, prémium kategóriás épületgépészeti rendszereket kivitelező partnerünk csapatában Budapesten. A cég a legnagyobb ipari vállalatok csarnoképületeit szolgálja ki Közép-Európában.

A következő feladatokban számítanak a leendő Senior épületgépész szakmérnökre:

- Projektek minőségi előkészítése
- Pályázatok műszaki értékelése
- Kapcsolattartás a kereskedelmi osztállyal
- Ipari projektek épületgépészeti kivitelezésének teljeskörű lebonyolítása
- Alvállalkozók munkájának koordinálása
- Átadás-átvételi folyamatok levezénylése

Mire van szüksége a sikerhez:

- Felsőfokú műszaki végzettség (épületgépész)
- Középfokú német nyelvtudás
- Épületgépészeti kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat (minimum 8 év)
- Ipari épületgépészeti projektek menedzsmentje (6 millió euróig)

Mire számíthat partnerünktől:

- Lehetőség külföldi projekteken való részvételre
- Folyamatos továbbképzések, tréningek
- Nyelvtanulás támogatása
- Versenyképes juttatási csomag (alapbér, céges autó korlátlan magánhasználatra, karácsonyi juttatás, telefon, laptop, bónusz)

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Kategória Építés / Ingatlan
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre