www.cvonline.hu

Software mérnök (devOps)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.02.16.
Hirdetés azonosító: 1205701

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Piacvezető pénzügyi vállalat zöldmezős, core projektjébe keresünk DevOps mérnököket.

Feladatkör, felelősségek:

• Részvétel az összetett pénzügyi piac átalakításában (azonnali elszámolási rendszer, biztonsági elvárások, stb.)

• Együttműködés a fejlesztésekben, tervezési és tesztelési feladatokban

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Felsőfokú végzettség • vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat

• 2-3 szoftver technológia ismerete és aktív használata (konténerizáció különböző fajtái, nagy rendelkezésre állású technológiák)

• Nemzetközileg használt, nem main stream szoftver technológia ismerete

• Önálló, önmotivált tanulásra képes személyiség

• DevOps-ban szerzett 1-2 év gyakorlat

• Automatizált tesztelési eljárásokban szerzett gyakorlat

• Virtuális rendszerekben szerzett jártasság

• Automatizálási technológiák ismerete

• Angol nyelv napi szintű használata szóban és írásban.

• Probléma megoldó készség

• Adatbáziskezelők ismerete, SQL és NoSQL

• Linux professzionális használata

• Igényes, újrafelhasználható kódot ír

• Dokumentálást tekintse a munka részének

• Precíz, gyors tanulás

• Üzleti szempontokat is figyelembe tud venni

• Hardver ismeretek

Előny:

• Github-on publikált saját fejlesztések

Nyelvtudás:

Angol nyelv napi szintű használata szóban és írásban

A megbízó cég profilja:

Megbízónk nemzetközi, piacvezető pénzügyi vállalat, melynek fő célja, hogy a legjobb digitális szolgáltatást nyújtsa ügyfeleinek a profitabilitás megtartása mellett.

Amit megbízónk kínál:

• Támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet

• Szakmai fejlődési lehetőségek, tréningek, továbbképzések

• Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak

• Innovatív, korszerű technológiai környezet

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást