Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Sales Consultant

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Új ügyfelek akvirációja, dedikált meglévő ügyfélkör kezelése, tovább értékesítési lehetőségek azonosítása.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok: • Értékesítés, üzletfejlesztés, új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása magyar és nemzetközi piacokon. • Új ügyfelek akvirációja. • Dedikált meglévő ügyfelkör kezelése, továbbértékesítési lehetőségek azonosítása. • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új partnerkapcsolatok kialakítása. • Értékesítési folyamatok adminisztrációja. • Árajánlatok készítése és kezelése.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások: • Felsőfokú gazdasági végzettség. • Export tapasztalat. • Minimum 5 év IT sales-ben vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat. • Magabiztos, erős angol nyelvtudás. • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint). • Kiváló kommunikáció szóban és írásban. • Teljesítmény és eredményorientált gondolkodás. • Önálló munkavégzés, proaktivitás. • Ügyfélközpontúság. • Megbízhatóság, precizitás. Előny: • Salesforce ismeret.

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes angol nyelvismeret szóban és írásban.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre