Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Sales Consultant - IT

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Partnerünkről

Területi képviselőt keresünk IT területtel foglalkozó multinacionális Partnerünk számára, aki a belföldi-külföldi üzletfejlesztésért, ügyfelek látogatásáért és menedzseléséért lesz felelős.

Feladatok

A munkatárs célja a nemzetközi és belföldi partner vállalatokkal való kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, nemzetközi terjeszkedés növelése, piac feltérképezése, versenytársak követése, egyedi szoftverek értékesítése. Felelős az ügyfelek érdekeinek, igényeinek képviseletéért, a saját területének menedzseléséért.

Feltételek

Minimum 1-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben IT területen, egyedi IT megoldások kapcsán jártasság, tárgyalóképes angol nyelvtudás, nemzetközi utazásra való hajlandóság, jó kommunikációs készség.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat home office lehetőséget, versenyképes alapfizetést és bónuszrendszert ajánl, céges autót magánhasználatra is, külföldi tréningeket hosszútávú fejlődési- és karrierlehetőséggel.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre