www.cvonline.hu

Senior Rendszerüzemeltető (B75RÜ)

  • A hirdetés 186 napja lejárt

Senior Rendszerüzemeltető

Partnercégünk egy több mint 20 éves háttérrel rendelkező, értékpapírokkal és hitelezéssel kapcsolatos szolgáltatásokkal foglalkozó cég. Jelenleg Senior Rendszerüzemeltető kollégát keresünk számukra.

Pozíció azonosító: B75RÜ
Munkavégzés helye: Budapest-VII. kerület

Feladatok

  • Az üzletmenet támogatására alkalmazott, a belső szabályzatban meghatározott speciális informatikai alkalmazások általános üzemeltetése − beleértve a telepítést, konfigurálást, karbantartást, hibaelhárítást és adminisztrációt
  • Feladat- és felelősségkörébe tartozó rendszerek Service Support feladatainak ellátása − javító és megelőző intézkedések megfogalmazása, intézkedések megvalósulásának nyomon követése
  • Rendszerellenőrzés végrehajtása napindításkor
  • Aktív részvétel a fejlesztésben: a fejlesztések, implementálások elvégzéséhez és az üzemeltetési környezet kialakításához szükséges feladatok ellátása, üzemeltetési tesztek tervezése, végrehajtása, üzemeltetésre átadott rendszerek üzemeltetés szempontú átvétele
  • Munkafeladatai tekintetében részvétel a BCP/DRP tesztelésében
  • Üzemeltetési dokumentációk megírása, folyamatos karbantartása

Elvárások

  • IT szakirányú középfokú/felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv aktív használata szóban és írásban napi szinten
  • Legalább 3 éves, hasonló pozícióban megszerzett szakmai tapasztalat
  • Precizitás, pontosság, folyamat szemléletű gondolkodásmód
  • Szabályzatok, utasítások betartatásának képessége
  • Projektszerű működés képessége
  • Üzleti folyamatok megértésének képessége
  • Proaktív személetmód
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Új ismeretek megszerzésére való hajlandóság
  • Rugalmasság
  • Magas szintű elemző képesség
  • Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • SQL ismeretek
  • Számlavezető rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • SWIFT rendszer ismerete
  • GIRO, VIBER rendszer ismerete

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre