Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior rendszerszervező

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Rendszerek fejlesztésében, tervezésében, bevezetésben való részvétel, illetve a rendszerek informatikai támogatása, üzleti igények alapján IT specifikációk készítése.

Feladatkör, felelősségek:

• Üzleti igények alapján IT specifikáció készítése

• Rendszerek fejlesztésében, tervezésében, bevezetésben való részvétel, illetve a rendszerek informatikai támogatása

• A rendszerből lekérdezések, riportok, státuszok készítése

• Szakmai kapcsolattartás külső fejlesztőkkel

• Belső fejlesztők felé szakmai útmutatás

• Kapcsolattartás az üzleti területekkel és az IT területekkel

• Dokumentáció készítés

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Felsőfokú végzettség

• Legalább 5 év IT rendszerszervezői gyakorlat

• MS SQL, adatbázis ismeretek (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés)

• Analitikus gondolkodásmód

• Önálló munkavégzés

• Eredményorientáltság

• Jó kommunikációs készség

Előny:

• Szakmai angol nyelvismeret

• Projektvezetési, szoftverfejlesztési tapasztalat

• Pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Nyelvtudás:

Szakmai angol nyelvismeret előny

A megbízó cég profilja:

Megbízónk a magyar biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője, mely egy német konszern tagjaként, bővülő csapatába keresi az új kollégákat.

Amit kínálnak:

• Fejlődési és képzési lehetőségek

• Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások

• Dinamikus csapat

• Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre