Biztos háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő partnerünk részére keresünk

SENIOR RENDSZERMÉRNÖK
(HF 12-8431)

munkatársat.

Feladatok

  • Üzleti alkalmazások (Oracle, J.D.Edwards, Vendavo, Trax, WEB alkalmazások, DataWareHouses) fejlesztése és karbantartása,
  • MS-SQL adatbázis fejlesztése és karbantartása,
  • IT projektek vezetése, specifikációk fejlesztése,
  • Service desk felől érkező nehezebb problémák megoldásában való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség,
  • MS-SQL rendszer ismerete,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Fejér megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8431"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD TanácsadóIroda
Link megjelenítése