Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior relationship manager

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.09.05.
Jelentkezési határidő: 2019.10.05.

Vezető Pénzintézet, Nagyvállalati Igazgatósága

munkakör betöltésére munkatársat keres.

OTP Bank Nyrt. Nagyvállalati Igazgatóság

Az OTP Bank Nyrt. Nagyvállalati Igazgatóságának célja új ügyfélkapcsolatok kiépítése hazai és nemzetközi nagyvállalati ügyfelekkel, ügyfélcsoportokkal, számukra aktív és passzív banki és bankcsoporti termékek biztosítása, csoportszintű ügyfélkiszolgálás biztosítása.

Főbb munkaköri feladatok:

  • Magyar és nemzetközi háttérrel rendelkező nagyvállalati ügyfelek banki igényeinek kiszolgálása;
  • Egyedi igényekhez igazodó hitelezési és számlavezetési megoldások kidolgozása;
  • Üzleti előterjesztés, gazdálkodáselemzés és szerződések elkészítése;
  • Banki- és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése;

Végzettség és tapasztalat:

  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Hasonló ügyfélkörben szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat;
  • Banki termékek, technikák, biztosítékok és azok alkalmazási lehetőségeinek magas szintű ismerete;
  • Gazdálkodáselemzésben (mérleg, eredménykimutatás, cash flow) és tervelemzésben vagy pénzügyi modellezésben való jártasság;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;

Alapvető kompetenciák

  • Aktív, proaktív, üzleti szemléletű személyiség;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség, kreativitás;
  • Komplex, szisztematikus gondolkodásmód;

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Kulturált munkakörnyezet;

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Banki szakértő, Befektetési tanácsadó
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó, Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre