Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Relationship Manager [ST-SSRM18]

  • Focus Consulting Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Megbízónk nemzetközti hátterű és Európában vezető márkaként számontartott bank, melynek budapesti központjába keresünk új munkatársat

Senior Relationship Manager

pozícióba.

Feladatok

  • Kiemelt középvállalati ügyfélkör, illetve a nagyvállalati ügyfélkörből egyedi megfontolások alapján az üzletághoz tartozó ügyfelek kiszolgálása
  • Egyedileg strukturált (jellemzően 1 milliárd HUF-t elérő vagy afeletti) finanszírozási ügyletek, illetve ügyletcsomagok kidolgozása és menedzselése
  • Nem finanszírozási szolgáltatások egyedi kondícióinak kidolgozása
  • Igazgatótanács előtti rendszeres prezentációk tartása
  • Szoros együttműködés a társterületekkel

Követelmények

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Legalább négy-öt éves szakmai tapasztalat hasonló területen, banknál: restructuring, workout, project, nagyvállalati és/vagy szindikált finanszírozásban megszerzett tapasztalat, VAGY Big4-nál megszerzett könyvvizsgáló tapasztalat
  • Komplex gazdálkodást folytató vállalatók működésének megértése
  • Erős pénzügyi és számviteli tudás a gyakorlatból
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély

Előny

  • Aktív kapcsolatrendszer középvállalati ügyfélkörben

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (Cafeteria + bónusz)
  • Szakmai műhelymunkában történő részvétel
  • Dinamikus légkör
  • Szoros együttműködés a legmagasabb szintekkel (CRO, stb.). Ténylegesen elérhető vezetők, akikkel közvetlenül lehet tárgyalni szakmai kérdésekben, az ajtajuk mindig nyitva áll.

Amennyiben szeretné megpályázni a lehetőséget, kérjük, hogy küldje el angol nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre. A tárgyban kérjük, hogy tüntesse fel a pozíció nevét és/vagy kódját.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Finanszírozás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvvizsgáló, Közgazdász, Pénzügyi menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre