Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Recruitment Specialist

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Szellemi pozíciókra a megfelelő szakemberek/vezetők megkeresése, kiválasztása a vezetőkkel közösen;
Kiválasztási csatornák és hirdetések kezelése, ill. kapcsolattartás a Tanácsadó cégekkel;
Pályázati anyagok előszűrése, interjúk szervezése és lebonyolítása;
Belső pályázati rendszer kialakítása és működtetése;
Kompetencia értékelés, munkakör elemzés;
A szakmai vezetők HR támogatása (szervezetbe illesztés, jövőbeni tervek nyomonkövetése);
Együttműködés szervezetfejlesztési projektekben;
Az új kollégák integrálásának támogatása;
Riportolás a HR Igazgató részére.

Követelmények:

Releváns tapasztalat gyártó vállalatnál VAGY tanácsadói oldalon;
Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
Felsőfokú végzettség.

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, M1 mentén

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Senior Recruitment Specialista
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 943 0259 (Kiss Bernadett)

Értékelt kvalitások

Senior tapasztalattal rendelkezik ezen a területen;
Hitelesen tudja a felső- és középvezetést támogatni;
Kiváló kommunikációs képessége van;
Szívesen vállal felelősséget teljes szervezetet érintő HR projektekben.

Amit nyújtunk

Felelősségteljes munkakör, ami sohasem egyhangú.
Egyszerre több szálon futó projektek, feladatok.
Kiegyensúlyozott munkaidő.
Senior pályázóknak is motiváló bérezés, cafeteria, teljes bejárástámogatás.

Helyek Tatabánya
Kategória Humán erőforrás
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.10.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre