www.cvonline.hu
Senior Recruiter
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2018.08.07.
Jelentkezési határidő: 2018.09.03.
Hirdetés azonosító: 1945217

We are looking for new, enthusiastic Senior Recruiter for our multinational partner in Budapest! Do not hesitate to apply if you are interested, we are looking forward to hear from you!
  • Responsibility for the end to end recruiting process
  • Understand recruiting needs and job requirements, and advise on most appropriate actions
  • Strong relationship with Hiring Managers
  • Responsible for recruitment activities in universities in Hungary
  • Improve recruiting process
  • Minimum 2 years relevant experience in recruiting
  • University or College degree
  • Fluent in English and Hungarian
  • Experience in end to end recruiting process, TA strategy development and HR activities in strategic universities
  • Strong time management, communication and organizational skills
  • Inspiring daily work and modern working environment,
  • Career and professional development opportunities
  • Working with a friendly and international team
  • Competitive compensation package
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Recruiter

Kelly Services

„Számunkra soha nem az volt a cél, hogy a legna...
Budapest, Pest

HR - Recruiter - Veszprém

Man at Work Kft.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti T...
Veszprém, Veszprém

Senior Könyvelő