Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Recruiter - vállalati oldal

  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva
A lehetőségről:

Dinamikusan növekvő, budapesti partnerünk csapatába keresünk tapasztalt Recruitert, aki levezetne globális toborzási projekteket, és kapcsolatot tartana a vezetőkkel, jelöltekkel és a toborzási folyamatot támogató csapatokkal is. Ha rendelkezel minimum 5 év szakmai tapasztalattal, amiből 1-2 évet nagyvállalati oldalon töltöttél, várjuk jelentkezésedet!

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Önálló end to end recruitment folyamatmenedzsment
  • Globális toborzási projektek vezetése
  • Szakmai vezetőkkel és HR Business Partnerekkel való napi kapcsolattartás
  • A jelöltek és a junior kollégák professzionális támogatása
  • Toborzási folyamatok optimalizálása, kreatív toborzási stratégia kialakítása
  • Interjúk levezetése, önéletrajzok előszűrése a megadott kritériumok alapján
Elvárások:
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • 5 év tapasztalat toborzási területen
  • Legalább 2 év vállalati oldali tapasztalat
  • Jó partner management és együttműködési készség
  • Határozott, önálló fellépés
Amit kínálunk:
  • Lehetőség nagyszabású projektek levezetésére és a stratégia alakítására
  • Izgalmas és sokszínű feladatkör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Home office lehetőség, rugalmas munkaidő
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás > Toborzó
Aktiválás időpontja 2020.01.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre