Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior React fejlesztő- alkalmazott/kontraktor

PBS International Kft.
Régió: Magyarország

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

professional business solutions

Ország:

Magyarország (+36)

A pozíció leírása:

13. kerületi megbízó cégünk részére keresünk szenior Reactfejlesztőket, valamint vezető fejlesztőt alkalmazotti vagy kontraktori státuszra, hosszú távra versenyképes napi díjjal/bérrel.

Feladatkör, felelősségek:

• Több mint két évtizede sikeresen működő, hazai és külföldi piacra is dolgozó szoftverfejlesztő cég egyik hazai ügyfeléhez keresünk senior Reactfejlesztőket outscourcing formában történő munkavégzésre most induló hosszú távú, zölmezős projektbe.

• Az ügyfél egy nemzetközi hátterű világelitbe tartozó vállalkozás

• Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

• 4-6 fős agilis csapatok.

• Munkavégzés hossza: hosszú távú projektek (6 hónap- több év)

• High tech környezet és projekt

• Munkanyelv 100%-ban angol lesz, fontos a legalább középfokú angol nyelvismeret

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Minimum 3-5 év React fejlesztési tapasztalat

Nyelvtudás:

Minimum erős középszintű angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk egy közel 2 évtizede sikeresen működő szoftverfejlesztő cég, mely külföldi piacra is dolgozik.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes bérezés (munkabér vagy napidíj)

• High tech környezet és projekt, kreatív feladatok

•Fiatalos környezet, technológiai fejlődési lehetőség

• Szakmailag kihívást jelentő feladatok

• Home office lehetőség (heti 1 nap

Egyéb:

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre