Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SENIOR PROJECT MANAGER (14-9438)

HumanField Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.05.28.
Jelentkezési határidő: 2019.06.22.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR PROJECT MANAGER

(14-9438)

pozícióba.

Feladatok:

  • Új termékek gyártásba való bevezetésének koordinálása (meglévő gyártás transzferálása vagy új termék első bevezetése),
  • Beszerzések, beruházások koordinálása,
  • Transzferekben részt vevő csapat vezetése, koordinálása,
  • Transzferek helyzetéről rendszeres jelentések készítése a vezetőség felé,
  • Részvétel a gyár bővítésében, átalakításában.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Hasonló munkakörben, gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Kiemelkedő fizetés.

A munkavégzés helye: Pest megye dél-keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9438”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre