Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior PL/SQL szoftverfejlesztő

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.04.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Megbízónk az informatikai szoftverfejlesztési piac egyik dinamikusan növekvő szereplőjeként fiatalos, innovatív csapatába Senior PL/SQL fejlesztő szerepkörbe munkatársat keres budapesti irodájába.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok: • Fejlesztési feladatok előkészítésében való részvétel (funkcionális specifikációk szerinti technikai elemzés, architektúra meghatározás) • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (implementáció , code review, fejlesztői teszt, hibakeresés) Célterületek szerint az új kollégák a következő témájú projektekbe kerülnek bevonásra: • Banki és biztosítói fejlesztések

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások: • 4+ év PL/SQL fejlesztői tapasztalat • Adatmodellezési tapasztalat (Enterprise Architect használatával kapcsolatos tapasztalat) Előnyt jelent: • Agile/Scrum ismeret Amit kínálnak: • Kreatív feladatok • Kutatásfejlesztési projektekben való részvétel • Fiatalos csapat • Technológiai fejlődési lehetőség • Munkahely könnyű megközelíthetősége • Versenyképes fizetés • Cafeteria • Év végi jutalmazás • All you can move kártya támogatás

Nyelvtudás:

Középfokú szakmai angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk a megalakulása óta jelentős pénzügyi, telekommunikációs, ipari, kutatásfejlesztési tapasztalatra és referenciákra tett szert, amelyeket az alábbiak szerint összegezhetünk: Banki és biztosítói fejlesztések: DWH, Big Data, BI, faktoring, főkönyv, ügyfélszolgálati alkalmazások, ügyfél- és számlakezelés, befektetések kezelése, backend alkalmazások refaktorálása. Telekommunikáció: „VoD” • Média tartalomkezelés, számlázó és ügyfélnyilvántartó rendszer, ügyfél- és szerződéskezelés, ügyfélszolgálat, webáruház. Ipar: MÁV rendkívüli eseményeket kezelő rendszer, MVM ügyviteli rendszer. Állami szektor: Elektronikus Mobilparkolási Rendszer: fejlesztésekben való részvétel a következő technológiák használatával: Java, Oracle. FVM projektauditok (forráskód, tervezés, projektvezetés, IT biztonság minőségellenőrzések). Kutatásfejlesztés: CTA • „CML Treatment Assistant” • Elektronikus Kezeléskövetési Asszisztens, JDSA • „Java Decision Structure Analyser” • forráskód döntésstruktúra elemző, fejlesztési-tervezési keretrendszerek kialakítása, egy adott faj genomjának sejttípus-specifikus háromdimenziós szerkezetének ábrázolása, strukturálatlan adathalmazok elemzésével kapcsolatos Big Data megoldások kialakítása. Technológiák: Oracle, MS SQL Server, MS SSIS, MS SSRS, Power BI, Java • Java EE, iOS. Projektvezetés: RUP, Agilis projektvezetés Tervezés: UML Alkalmazásfejlesztés: Java • Java EE, Oracle és MS SQL Server •, iOS, Android, .Net, C++.Adattárház és BI: Oracle és MS SQL Server, Oracle ODI, MS SSIS, Power BI Big Data: Cloudera, MS Azure (Event Hubs, Stream Analytics, Blob Storage, Data Factory), Hortonworks Minőségbiztosítás: FindBugs, Checkstyle, PMD, C&K Metrics, döntésstruktúra elemző, Sonar, JMeter, SoapUI Szerepkörök: projektvezetés, tervezés, fejlesztés, tesztelés, tanácsadás. Szolgáltatásaik: egyedi alkalmazásfejlesztés, tanácsadás, minőségbiztosítás, IT projekt audit, oktatás, kutatásfejlesztés, erőforrás kihelyezés, hardver és szoftver beszerzés. A csapat: • programozók • programtervező matematikusok • matematikusok • mérnökök • informatikusok

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.12.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre