Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior PL/SQL Fejlesztő

  • Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.
  • II. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 148 napja lejárt

A Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Az új munkatárs feladatai:

  • Sql és pl/sql alapú fejlesztések kivitelezése
  • Rendszerekben meglévő és új megoldások továbbfejlesztése és/vagy kialakítása,
  • Rendszerek bevezetésében történő aktív közreműködés,
  • Adatbázis oldali programozás PLSQL nyelven,
  • Relációs adatbázis-tervezés,
  • Fejlesztői tesztelés / Unit tesztelés,
  • SQL és PLSQL kód optimalizálás,
  • Code-review,
  • Migrációk tervezése, tesztelése, végrehajtása

A pályázóval szembeni elvárások:

  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Oracle 11g, 12c magas szintű ismerete,
  • Legalább 2 éves Oracle fejlesztési területen eltöltött tapasztalat
  • SQL és PLSQL kód optimalizálásban szerzett tapasztalat
  • Analitikus szemléletmód, jó kommunikációs képesség
  • Adatmodellezési ismeretek

Személyiségbeli elvárások:

  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Önálló gondolkodás
  • Megbízható, precíz, lendületes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
  • Jó problémamegoldás
  • Rendszerszintű gondolkodásmód

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Tranzakciós rendszerek ismerete,
  • Tapasztalat informatikai rendszerek tervezésében
  • Verzió követő rendszerek ismerete (SVN, GIT)
  • CI eszközök ismerete,

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatás
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Munkavégzés helye:

  • II. kerület, Budapest, Kapás utca 11-15.
Helyek II. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Adatfeldolgozó szakember, It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre