Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior pénzügyi kontroller - Pápa

Man at Work Kft.
Régió: Pápa, Veszprém

Hozzáadva: 2019.09.09.
Jelentkezési határidő: 2019.09.10.

Senior pénzügyi kontroller
Pápa

Főbb feladatok:

  • Az üzleti egységekre vonatkozó összes kulcsfontosságú pénzügyi jelentés, időszakos riport elkészítése
  • Pénzügyi riportok, elemzések elkészítése Plant Controller és a Regional/European Controller-ek számára
  • A pénzügyi központ által kiadott valamennyi pénzügyi eljárás bevezetésének koordinálása
  • Határidős visszajelzések a külső felek megkereséseire (pl. CBU-k, ABC Team, PWC)
  • A Hyperion adatok megfelelő feltöltésének biztosítása
  • A számviteli csapat munkájának támogatása a havi zárási tevekénységekben
  • Együttműködés más szervezeti egységekkel a legmegfelelőbb pénzügyi folyamat elérése érdekében

Elvárások:

  • Közgazdasági diploma
  • Pénzügyi riportok, elemzések területén szerzett többéves gyakorlat gyártó cégnél
  • Autóipari beszállítónál, multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás, erős kontrolling szemlélet és szaktudás
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Navision / Oracle / SAP gyakorlati ismerete
  • Dinamikus, ambiciózus személyiség
  • Jó problémamegoldó és tárgyalási készség
  • Megbízhatóság, határozottság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű Partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pápa
Veszprém
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre