Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior pénzügyi kontroller (nemzetközi gyártó vállalat)

  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Vállalatunk, saját termékkategóriájában a világ meghatározó nemzetközi gyártója. Termékeinket több millióan használják világszerte a biztonság és védelem, klímatizálás, energiaellátás és vezérlés, higiénia és szaniteráruk témakörében. Új, a hazai és európai vezetőséget támogató

Kontrolling pozícióba

keressük leendő munkatársunkat.

Feladatok:

  • Az üzleti hatékonyság növelése, folyamatok fejlesztése
  • Részvétel a zárási és jelentési folyamatokban
  • Havi / negyedéves / éves jelentések készítése
  • Részvétel az éves tervek, költségvetés elkészítésében, kontrolljában
  • Folyamatos kommunikáció a gyár különböző területei között
  • Az éves költségvetések és előrejelzések kezelése.
  • Biztosítja a teljes pénzügyi folyamat jogszabályoknak való megfelelését
  • Riport a hazai pénzügyi igazgató és az európai kontrolling vezető felé (Mátrix szervezet)

Elvárások:

  • Főiskolai / egyetemi diploma a pénzügyi / közgazdaságtani területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 10+ év tapasztalat a kontrolling területén, lehetőleg gyártói környezetben
  • Döntésképes, analitikai gondolkodásmód
  • SAP felhasználói ismeret előnyt jelent
  • MS Office és Dynamics ismeretekre van szükség

Amit kínálunk:

  • Stabil, szociálisan érzékeny, a munkatársaiban értéket látó vállalati kultúra
  • A feladat komolyságának megfelelő jövedelmi csomag.

Munkavégzés helye: Jászberény

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Jászberény
Kategória Gyártás / Termelés > Termelési hivatalnok
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi projektmenedzser, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági menedzser
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre