Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior .Net fejlesztő

  • A hirdetés 24 napja lejárt

Bővülő Szoftverfejlesztői csapatunkba tapasztalt

Senior .NET fejlesztőt

keresünk!

Téged keresünk, ha olyan nemzetközi csapatban szeretnél dolgozni, ahol folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek várnak rád. Az NI-ban olyan légkör fogad, ahol a mindennapokat az egymás iránti tisztelet, lendületesség, dinamikus, segítőkész  csapat és kihívással teli feladatok övezik.

Feladatok

  • 6-8 fős DevOps csapatban elosztott tesztelési rendszer fejlesztése, tesztelése és bevezetése .NET platformon
  • Full-stack vállalati alkalmazások tervezése, fejlesztése és támogatása
  • Új szoftverek verziók folyamatos kiadásának biztosítása és támogatása
  • Szakmai vezetői feladatok ellátása projektek során
  • Új fejlesztő kollégák mentorálása
  • Kapcsolattartás nemzetközi fejlesztői csoportokkal

Elvárások

  • Felsőfokú informatikus végzettség
  • Minimum 5 év .NET fejlesztői tapasztalat (C#)
  • OOP és SOLID betartása
  • MSSQL ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kezdeményező készség, nyitottság

Előnyt jelent

  • Rendszeradminisztrátori tapasztalat
  • Webes alkalmazás fejlesztői tapasztalat (ASP.NET, Angular, TypeScript)
  • xUnit ismeret
  • Visual Studio Team Services ismeret
  • noSQL tapasztalat (MongoDB, ELK)
  • Project management tapasztalat
  • Continuous delivery tapasztalat
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre