Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SENIOR .NET FEJLESZTŐ

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.10.15.
Hirdetés azonosító: 1758986

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Agilis és klasszikus módszertanú, Microsoft .NET alkalmazásfejlesztési projekteken történő tervezés, fejlesztés, tesztelés és technikai alkalmazástámogatás • prezentációs rétegtől az adatbázisig.

Feladatkör, felelősségek:

• Agilis és klasszikus módszertanú, Microsoft .NET alkalmazásfejlesztési projekteken történő tervezés, fejlesztés, tesztelés és technikai alkalmazástámogatás • prezentációs rétegtől az adatbázisig.

• Összetett alkalmazásfejlesztési problémákra technikai megoldások kidolgozása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Minimum 5 é szakmai tapasztalat szoftverfejlesztési területen.

• Projekt tapasztalat az alábbi technológiákkal: .NET Framework / Core / Standard, SQL, NoSQL, web services (REST, SOAP), XML, JSON, Angular vagy javascript, jQuery.

• Objektum • orientált alapismeretek, strukturált gondolkodásmód, SOLID / Clean Code.

• Jó kommunikáció.

• Angol nyelvtudás.

Előnyök:

• Microsoft minősítések.

• Beható ismeretek a Windows platform területén.

• Design és Architecture Patterns • ismerete és alkalmazása.

• SOA vagy Microservices terén szerzett tapasztalat.

• Code QA / CI / CD terén szerzett tapasztalat • különösen Docker technológiával.

• Requirement Engineering tapasztalat.

• Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax).

• WPF, UWP vagy WCF használata.

• Mobil-fejlesztés terén szerzett tapasztalat.

Nyelvtudás:

Szakmai angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy több mint 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre