Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Műszaki/Logisztikai Értékesítő / Key Account /

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Logisztikai megoldások értékesítése új és már meglévő Partnerek részére (gyárak, logisztikai tevékenységet végző vállalatok);
Ajánlatok kidolgozása;
A megrendelésig a vevői kapcsolattartás;
Aftersales feladatok / CRM;
Piackutatás.

Követelmények:

Értékesítői tapasztalat műszaki v. építőipari v. logisztikai területen;
Műszaki területen gyakorlat, műszaki affinitás;
Lojális és hosszú távon gondolkodó kollégát keresünk;
Angol vagy német nyelvismeret.

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Műszaki értékesítő, Tatabánya
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Amennyiben kérdése van, elsősorban e-mailt írjon nekem, kérem: E-mail cím megjelenítése, mert a telefont sokszor nem tudom felvenni.  Telefonszámom: 06 30 943-0259 (Kiss Bernadett).

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés és juttatási rendszer (jutalék + bónusz)
Vállalati gépjármű magánhasználatra is
Ahogy fent is írtam: kiemelem a vállalaton belüli légkört, stabilitást, vidám légkört
Minőségi termékeket kell értékesíteni, amiben hinni lehet! :)

Iratkozzon fel állásértesítőre