Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SENIOR MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK (13-8825)

Hozzáadva: 2018.09.20.
Jelentkezési határidő: 2018.08.16.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK
(13-8825)

pozícióba.

Feladatok:

  • A gyár minőségügyi rendszerének karbantartása és felügyelete a szabványoknak megfelelően,
  • Együttműködés a társosztályokkal, megfelelőségek monitorozása,
  • Auditokra való felkészülés megvalósítása,
  • Belső rendszerauditok koordinálása, belső auditorok képzése,
  • Minőségügyi adatok riportálása a vezetőség felé.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Biztos háttér, stabil munkahely.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-8825”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Belső ellenőr, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre