Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior minőségügyi mérnök

Régió: Veszprém

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Partnerünk kozmetikai gyártással foglalkozó cég, akik termékfejlesztési laboratóriumukban, a megrendelők által megfogalmazott igényeknek megfelelően, képzett vegyész és mikrobiológus szakemberek segítségével végzik az új formulák kifejlesztését és tesztel

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk kozmetikai gyártással foglalkozó cég, akik termékfejlesztési laboratóriumukban, a megrendelők által megfogalmazott igényeknek megfelelően, képzett vegyész és mikrobiológus szakemberek segítségével végzik az új formulák kifejlesztését és tesztelését, kizárólag ellenőrzött minőségű és tanúsított beszállítóktól származó alapanyagok felhasználásával.

Ide keresünk egy vezetői készségekkel rendelkező szenior minőségügyi mérnök kollégát.
A pozíció fő fókuszában a minőségügyi rendszer működtetése és a mikrobiológiai labor vezetése lesz.

Feladatok részletesen:
- minőségirányítási rendszer működtetése (ISO 9001, Kozmetikai GMP - ISO 22716),
- külső és belső auditokra való felkészülés, levezénylés,
- mikrobiológiai csoport vezetése (tisztaság vizsgálat),
- együttműködés az üzemi minőségügyi csapattal.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

- mikrobiológiai vagy hasonló felsőfokú végzettséggel
- gyógyszeripari és/vagy kozmetikai iparban szerzett tapasztalattal
- minőségügyi rendszerek alapos ismeretével
- szabványok ismeretével (GMP)
- tárgyalóképes angol nyelvtudással.

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

- folyamatos fejlődési lehetőség
- vezetői pozíció
- versenyképes fizetés

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki > Minőségbiztosítási mérnök
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre