Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior minőségügyi mérnök

  • Work Force Kft.
  • Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Drága Mérnököm! Elhiszem, hogy a szőr is feláll a hátadon a sokmilliomodik Hr-es telefonhívástól. Hadd könnyítsem meg a dolgod. Nem akarlak örökkévalóságnak tűnő többkörös interjúkra küldeni. Sőt, az én célom az, hogy a szakmai tapasztalatod a leghamarabb kivirágoztathassad egy számodra is gyümölcsöző helyen. A Hr-es ugyan sosem fog mérnöki szemmel gondolkodni, viszont segíthet a jövődet megalapozni, éppen ezért rendelkezésedre állok a meghirdetett nemzetközi autóipari partnerünknél elérhető

Senior minőségügyi mérnök pozícióval kapcsolatban

Feladatok:

  • Minőségügyi igazgató napi munkájának támogatása
  • Vevői kapcsolattartás koordinálása, felügyelete és fejlesztése
  • KPI (Key Performance Indicator) követése – napi, heti, havi rendszerességgel
  • Együttműködés a németországi autógyárakkal, rezidens mérnökökkel, kapcsolattartás a stuttgarti fejlesztőközponttal, project managerekkel
  • Szoros kapcsolattartás a különböző gyártóegységekkel (lakkozó, fröccsöntő, szerelde, folyamatmérnökség, beszállítói minőségügy, NPI) a flmerült problémákkal kapcsolatban
  • A termék és gyártás minőségének folyamatos fejlesztése és koordinálása
  • A termék és gyártási költségcsökkentés megvalósítása
  • A vevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása
  • A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák kiértékelése

Rád várunk az alábbiak alapján:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív kommunikációs szintű használata a német nyelvnek
  • Minőségbiztosítás területen szerzett hároméves szakmai tapasztalat
  • Vezetői készségek
  • Dinamikus, határozott fellépésű, nyitott személyiség

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete

Amit pályázóinknak nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag helyett, a Te elképzelésed figyelembevétele
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre, mert valójában ezért is váltanál állást
  • Felelősség és kihívást jelentő feladatok, hogy érezd, van értelme annak, amit csinálsz
  • Ösztönző és dinamikus munkakörnyezet, ahol nem kell összeférhetetlenség miatt menekülni a kollégák elől
  • Lehetőség arra, hogy értékes szakmai tapasztalatodhoz méltón, világszínvonalú terméket állíts elő

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye északi része

Ha idáig már elolvastad a hirdetést, akkor legyél aktív és jelentkezz! Ellenkező esetben sosem derül fény arra, hogy mi lett volna, ha élsz egy ígéretes lehetőséggel. Küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Aktiválás időpontja 2019.02.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre