Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior minőségügyi mérnök / Senior quality engineer

  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva
Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Senior minőségügyi mérnököt veszprémi munkavégzésre.

We are looking for a Senior quality engineer to a market leading automotive company manufacturing inverters and chargers for Veszprém location in Hungary.
- Intézkedések megtétele a minőségjavítás érdekében terv szerint a vevői elégedettség érdekében
- APU menedzserek / site menedzserek támogatása
- APU minőségirányítási nyomonkövetési diagram frissítése
- Szabályozási terv felülvizsgálata
- Változást követően a minőségirányítási dokumentáció frissítése
- Vevői oldal képviselete minőségügyi vonatkozásban

- Apply the Activities defined in the Quality Improvement plan to achieve Customer Satisfaction for Quality
- Support APU Managers / Site Manager in the analysis of issues assigned in the QRQC activities
- Update the APU quality tracking charts
- Perform the revision of the control plan after an issue
- Update the quality documents following a process related change
- Represent Customer within the company on Quality matters (communication/escalation)

Elvárás

- Gépész- / villamos- / mechatronikai mérnöki diploma
- Minőségügyi területen szerzett minimum
5 éves szakmai tapasztalat
- Minőségügyi eszközök ismerete
- ISO nemzetközi szabványok ismerete (ISO TS 16949)
- Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
- Minimum középszintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

- Mechanical / electrical / mechatronical engineer diploma
- Minimum 5 years' of professional experience in Quality area
- Experience in use of Quality tools
- Knowledge of Quality standards (ISO TS 16949)
- Native Hungarian language knowledge
- Minimum intermediate level of English knowledge (in written and oral communication)

Amit nyújtunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Sporttámogatás
- Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Relokációs lehetőség

- Competitive benefit package
- Benefit for sport activities
- Professional challenges at a growing multinational company
- International working environment
- Relocation opportunity

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Aktiválás időpontja 2019.09.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre