Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Microsoft Engineer

  • Magyar Lapterjesztõ Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 5 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő Zrt. IX. kerületi központjába

Csapat tagot keresünk, aki:

  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Strukturált gondolkodásmód, rugalmasság és rendszerszemlélet jellemzi
  • Sajátjának érzi a rá bízott rendszereket és területet

A minden napi munkavégzés során az alábbi kihívásokkal találkozhatsz:

  • Microsoft alapú technológiák implementálása és tervezése
  • Migrációs feladatok elvégzése
  • Több domain-ből álló környezet kialakítása
  • Project feladatokban való részvétel
  • Proaktív hibakeresés, hiba esetén annak javítása, gyökér ok feltárása és javaslat tétel a megelőzésre
  • Készenléti rendszerben való részvétel
  • Feladatok adminisztrálása az erre kijelölt SD rendszerben
  • Dokumentációk készítése és tudásbázis bővítése
  • Angol nyelv társalgási szintű használata szóban és írásban

Ezen feladtok elvégzéséhez az alábbi technológiák tervezésében és implementálásában szerzett tapasztalat lehet a segítségedre:

  • Microsoft Windows Server és cluster megoldások
  • Microsoft Active Directory, DNS, DHCP, GPO, Trust
  • Microsoft Exchange, O365
  • Microsoft SharePoint Portal Server
  • PKI, Windows CA ismeretek

Hasznos lehet még, amennyiben a következő területeket legalább alap szinten ismered:

  • Microsoft SQL szerver
  • Script nyelv ismerete (Pl.: PowerShell)
  • Virtualizáció (VMware vSphere, vCenter)
  • Veeam Backup & Replication valamint valamilyen mentési tároló rendszer (Pl.: Exagrid, DataDomain)
  • Tároló rendszerek, SAN hálózat
  • Szerver infrastruktúra (Cisco UCS)
  • Hálózati ismeretek (Switching / Routing)

Előnyként értékeljük:

  • Microsoft gyártói minősítés(ek) meglétét
  • Project működési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkavállalói státusz, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Megbecsülés ás versenyképes juttatási csomag
  • Céges gépjármű használata
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok, szakmai támogatás, továbbképzés

Várjuk jelentkezését, amelyet rövid szakmai önéletrajz formájában, fizetési igény megjelölésével „Senior Microsoft Engineer” jeligével 2019. március 15-ig szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszerfejlesztő, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre