Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior management controller

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk Senior management controller kollégát veszprémi munkavégzésre.

Pozíció leírása / Job description

- Vállalati költségtervezés koordinálása
- Társosztályokkal, társvállalatokal való kapcsolattartás
- Létszámterv, eredmény-kimutatás
- Mérlegtételek elemzése
- Termékismeret
- Termelés segítése, a tervezési elemzési feladatokban rendszeres visszajelzés
- Hatékonyság követése, elemzése
- IC árak kalkulálása, ill. ármegállapodások társvállalatokkal
- Belső IAR/CAA eszközök működtetése (projektek eredményessége és beruházás igénye)
- Terv-tény költségek összehasonlitása, elemzése
- Költségcsökkentő programok kidolgozása, nyomonkövetése
- Management információs rendszer karbantartása és folyamatos fejlesztése
- Közreműködés a havi eredmény megállapításában, az eredmény-kimutatás sorainak elemzése és ellenőrzése
- Részvétel a rendszeres jelentési tevékenységekben
- Ad hoc analízisek készítése a management részére
- Készletelemzés
- Megfelelés a vállalat belső ellenőrzési rendszerének, auditokon való részvétel
- Folyamatos leltár könyvelése, elemzése
- A kulcsfelhasználó távolléte esetén az SAP feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- Közgazdasági diploma
- Min. 10 év management controlling területen szerzett tapasztalat
- Team leader / csoportvezető tapasztalat előnyt jelent
- Projektvezetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Autóiparban szerzett tapasztalat előny
- Minimum középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban
- Önálló munkavégzés
- Határozott fellépés
- Terhelhetőség
- SAP ismeretek
- MS Excel, PPT felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag
-Sporttámogatás
-Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
-Nemzetközi munkakörnyezet
-Relokációs lehetőség

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre