Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Linux rendszerüzemeltető

  • Poli Computer PC Kft
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Poli Computer PC Kft. Az informatikai szolgáltatások és kereskedelem terén 20 éve sikeresen működő és fejlődő cégünk keresi a csapatába a következő jelöltet, budapesti munkavégzéssel:

A feladatkör:

  • Linux szerverek (RedHat) napi üzemeltetési, adminisztrátori feladatainak ellátása:
  • monitorozás (Icinga), monitoring rendszer karbantartása
  • a kiszolgálókon futó alkalmazásokhoz a fejlesztői, teszt és éles környezetek kialakítása és naprakészen tartása
  • a rendszerek és alkalmazások működéshez szükséges scriptek elkészítése és karbantartása
  • a rendszerekhez kapcsolódóan a virtuális környezet és storage alrendszer karbantartása és felügyelete az ezen rendszerek rendszeradminisztrátorával együttműködve
  • alkalmazás telepítés, OS frissítések, javítócsomagok telepítése
  • ticketing rendszer használata (Jira)
  • a szervereken futó banki alkalmazások támogatása
  • reporting feladatok
  • a szerverek működtetéséhez kapcsolódó ügyeleti feladatok ellátása
  • javaslatok kidolgozása a rendszerek fejlesztésére, a megbízhatóság javítására
  • httpd, tomcat biztonsági konfiguráció felmérés, fejlesztése
  • konfigurációs fájlok változat követésének megoldása, karbantartása (pl. spacewalk, satellite)
  • nem csomagból telepített alkalmazások integrálása csomag menedzsment alá (Spacewalk)
  • nem AD integrált szolgáltatások AD integrációja
  • problémamegoldás, incidens elhárítás

Az elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Linux (RedHat 6+) alapú szerverek telepítésében, üzemeltetésében szerzett legalább 3 éves gyakorlat
  • hálózati ismeretek ( TCP/IP )
  • Bash script ismeretek
  • proaktív önálló munkavégzés/probléma megoldás
  • jó kommunikációs képesség
  • angol műszaki nyelv ismerete

Előny:

  • virtualizációban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Storage (Netapp) ismeretek
  • Windows Server 2008, 2012 szerver ismeretek

Amit ajánlunk:

  • kiemelkedő bérezés
  • összetartó csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • béren kívüli juttatások

Egyéb juttatások: étkezési jegy, mobiltelefon, cafeteria, laptop

A jelentkezéshez küldje el szakmai önéletrajzát a nettó fizetési igénye megjelölésével.

Munkavégzés helye: Budapest, Nyugati tér

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre