Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Linux / Hálózati rendszermérnök

Régió: Szeged, Csongrád

Hozzáadva: 2019.01.21.
Jelentkezési határidő: 2019.01.22.

Az Euronet Magyarország Informatika Zrt. szegedi divíziója új munkatársat keres 7 fős üzemeltetési csapatába

Senior Linux / Hálózati rendszermérnöki

pozícióba.

Feladatok:

  • Rendszertervezés
  • Virtualizációs környezetek kialakítása, menedzselése
  • Új technológiák bevezetése
  • Linux szerverszolgáltatások telepítése / üzemeltetése
  • Gerinchálózat üzemeltetése, kapacitásmenedzsment
  • Hibakeresés, hibaelhárítás, ügyelet

Elvárások:

  • Minimum 5 év rendszermérnöki tapasztalat
  • Linux/Unix (debian) rendszerek adminisztrációs szintű ismerete
  • Szkript nyelvek ismerete (bash, perl, python)
  • Haladó hálózati ismeretek (IP, IPv6, DNS, OSPF, BGP, STP, Firewall)
  • Hálózati eszközök ismerete (Cisco, Mikrotik)
  • Szerveralkalmazás ismeretek (apache, postfix, bind)
  • Virtualizációs technológiák ismerete (xen, docker)

Szükséges softskills:

  • Jó kommunikációs képesség
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló együttműködő készség

Előnyt jelent:

  • Szoftverfejlesztési ismeretek
  • Konfiguráció management ismerete (ansible)
  • Verziókövető rendszerek ismerete (git)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Tapasztalathoz igazodó bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye: Szeged

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória IT / Informatika > Hardver mérnök, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre