Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Linux / Hálózati rendszermérnök

  • Company_icon Euronet Magyarország Informatika Zrt.
  • Location_icon Szeged, Csongrád
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Az Euronet Magyarország Informatika Zrt. szegedi divíziója üzemeltetési csapatába Senior Linux / Hálózati rendszermérnök munkatársat keres az alábbi elvárásokkal.

Feladatok:

  • Hibakeresés, hibaelhárítás, ügyelet
  • Linux szerverszolgáltatások telepítése / üzemeltetése
  • Virtualizációs környezetek kialakítása menedzselése
  • Gerinchálózat üzemeltetése, kapacitásmenedzsment
  • Új technológiák bevezetése
  • Rendszertervezés

Elvárások:

  • Minimim 5 év szakmai tapasztalat
  • Linux/unix (debian) rendszerek adminisztrációs szintű ismerete
  • Szkript nyelvek ismerete (bash, perl, python)
  • Haladó hálózati ismeretek (IP, IPv6, DNS, OSPF, BGP, STP, Firewall)
  • Hálózati eszközök ismerete (Cisco, Mikrotik)
  • Szerveralkalmazás ismeretek (apache, postfix, bind)
  • Virtualizációs technológiák ismerete (xen, docker)
  • Jó kommunikációs képesség

Előny:

  • Szoftverfejlesztési ismeretek
  • Konfiguráció management ismerete (ansible)
  • Verziókövető rendszerek ismerete (git)
  • Jó csapatjátékos
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Érdekes munka

Munkavégzés helye: Szeged

Fényképes önéletrajzát kérjük küldje el.

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre