Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Könyvelő

  • Az álláshirdetés 25 napja lett aktiválva

Kedves Könyvelő kolléga! Állj meg egy pillanatra és kérlek alaposan olvasd végig a hirdetést, mert ez Neked szól, akkor, ha szerteágazó könyvelési szaktudással és vezetői ambícióval rendelkezel, mert 5 fős pénzügyi csapatunk alig várja érkezésed!

Piacvezető vegyipari partnerünk részére keressük azt a főkönyvelőt, aki az eddigi évek során megszerzett tudását és IFRS területen szerezett tapasztalatát tovább szeretné bontakoztatni egy 30 éve eredményesen működő nemzetközi tulajdonú vállalatnál

Vezető-könyvelő

                                                                   munkakörben.

Nézzük, milyen feladatok várnak Rád:

  • A teljes körű könyvelési és pénzügyi feladatok ellátása;
  • 5 fős gazdasági csapat munkájának koordinálása;
  • Részvétel az adóbevallások, adatszolgáltatások, valamint a havi és éves zárások elkészítésében IFRS és a magyar számviteli szabályok alapján;
  • A cégcsoport konszolidált beszámolójához adatszolgáltatások elkészítésében való aktív közreműködés;
  • Kapcsolattartás a társaság könyvvizsgálójával.

Mutasd meg az alábbi területen a legjobb oldalad:

  • 3-5 év könyvelői tapasztalat áll mögötted, lehetőleg gyártóipari területről;
  • Angol nyelvtudásod kiváló, külföldi kollégáinkkal bármikor tudj egyeztetni;
  • Analitikus, problémafókuszú gondolkodás, proaktivitás és precizitás jellemez;
  • Egyébiránt szakirányú felsőfokú végzettséggel és IFRS mérlegképes könyvelői szakképesítéssel rendelkezel.

Előnyödre válik:

  • Vectory vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit nyújtunk:

  • Stabil, nemzetközi hátterű, dinamikusan fejlődő cég;
  • Kiváló csapat, összetartó kollégák, amely egy vezető számára elengedhetetlen;
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások;
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre.

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye.

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre