Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SENIOR KÖNYVELŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.08.
Jelentkezési határidő: 2019.10.10.
Ügyfelünk a világ legnagyobb falazótégla - gyártó vállalata, első helyen áll a homlokzatburkoló téglák gyártásában, és vezető pozíciót foglal el a kerámia tetőcserép gyártása terén is Európában. •Falazótéglák: No. 1 világszerte •Homlokzatburkoló téglák: No. 1 Európában •Kerámia tetőcserepek: No. 1 Európában A magyarországi leányvállalatot 1990-ben alapították, majd piacvezető pozíciót építettek ki az égetett kerámia anyagú falazóelemek, födémek, áthidalók, burkolótéglák piacán.

Jelenleg a pénzügyi csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szállítói számlák könyvelése,
  • Áfabevallások, jelentések készítésében való részvétel,
  • IPA és egyéb helyi adók ügyintézése, bevallások, bejelentések elkészítésében való részvétel,
  • Vevői előlegszámlák kezelése,
  • Bankkivonatok könyvelése és ellenőrzése,
  • Kiküldetések, költségelszámolások, előleg kiadások és elszámolások ügyintézése,
  • Havi, negyedéves, éves számviteli zárásokban való aktív részvétel,
  • MNB és egyéb hatósági adatszolgáltatások elkészítésében, benyújtásában való részvétel,
  • Adóellenőrzések, könyvvizsgálat során a kért dokumentáció összegyűjtésében való aktív közreműködés,
  • Pénztárkezelés helyettesítési szinten,
  • Beérkező fizetési felszólítások, késedelmi kamatlevelek kezelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség,
  • 3 – 5 év szakmai tapasztalat könyvelésben, IFRS riportolásban,
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • MS Excel magabiztos használata,
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő bér,
  • Cafetéria,
  • Szélesítheti látókörét, sok új ismeretet szerezhet,
  • 40 Mrd Ft értékű és 55.000 db számlát kezelnek évente,
  • Valamint az angol nyelv fejlesztésére is van lehetősége.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Adótanácsadó/Szakértő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Főkönyvelő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kintlévőség kezelés/Behajtás
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység

Egyéb információk:

  • Amennyiben érdekli ez a lehetőség, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon.

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre