Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior könyvelő

  • RecruIT Kft.
  • Budaörs, Pest, Budapest
  • A hirdetés 39 napja lejárt

Partnercégünk európai központú, 100 %-os francia tulajdonú, hűtő-és klímatechnikai hűtőközegek európai szakértője.

Feladatok:

  • napi szintű főkönyvi könyvelés ( vevő, szállító, bank, pénztár, vegyes könyvelés),
  • analitikus nyilvántartások elkészítése,
  • adófolyószámlák rendszeres egyeztetése a főkönyvvel,,
  • adózáshoz kapcsolódó bevallások és adatszolgáltatások elkészítése,
  • integrált informatikai rendszerben napi árfolyam rögzítése,
  • házipénztár kezelése,
  • kimenő átutalások előkészítése,
  • bejövő számlák iktatása és ellenőrzése,
  • havi, negyedéves és éves könyvviteli zárások előkészítése és kivitelezése,
  • adatszolgáltatás a hatóságok felé,
  • pénzügyi kimutatások készítésében, éves üzleti tervek és konszolidációs adatszolgáltatásokban való részvétel,
  • tárgyi eszköz és készlet leltárakban való közreműködés, készletek fizikai és analitikus egyeztetése,
  • SZÉP kártya ügyintézés,
  • a Gazdasági vezető napi munkájának segítése,
  • a pénzügyi területen dolgozó kollégák munkájának szakmai felügyelete, a Gazdasági vezetővel való előzetes egyeztetés alapján azok állandó vagy eseti felügyelete, számukra testre szabott számviteli és könyvelési feladatok delegálása.

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • 3-5 éves könyvelői tapasztalat,
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás,
  • analitikus gondolkodásmód,
  • együttműködési hajlandóság,
  • pontosság.

Munkavégzés helye: Budaörs

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre