Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior könyvelő

  • Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
  • Sárvár, Vas
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Magyarország egyik legjobb húsipari cége számára

SENIOR KÖNYVELŐT

keresünk (Sárvár).

FELADATOK

  • Tárgyi eszköz könyvelés és nyilvántartás
  • Bankkivonatok kontírozása, könyvelése
  • Havi- és éves záráshoz kapcsolódó feladások kontírozása, könyvelése, elhatárolások kezelése
  • Devizás tételek hóvégi, évvégi átértékelése
  • Főkönyvi kartonok tartalmáról analitika készítése, főkönyvi kartonok ellenőrzése
  • Analitikából érkező feladások kontírozása, főkönyvre történő rögzítése
  • Magyar beszámoló összeállítása
  • Készletkönyvelés
  • Jelentések, riportok elkészítése

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 2-3 év könyvelési szakmai tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész jogszabályi ismeret, magas felhasználói szintű Excel tudás

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL

  • Albérlet támogatás, utazási költségtérítés
  • Rugalmas munkaidő
  • Munkahelyi jóléti juttatások
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Helyek Sárvár
Vas
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre