Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior könyvelő

  • Randstad Hungary Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 98 napja lejárt
Partnerünk ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó meghatározó cégcsoport. Portfóliójuk folyamatos bővülése, fejlődése nyomán az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: senior könyvelő.
-Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
-Beszámolók készítése
-Részvétel a havi, negyedéves és éves zárási feladatokban
-Bevallások összeállítása, valamint benyújtása
-Könyvvizsgálóval való együttműködés a könyvvizsgálat előkészítésében
-Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárás

-Min. 3 év könyvelési tapasztalat
-Főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség
-Felhasználói szintű MS Office ismeretek
-Szakma iránti elhivatottság
-Önálló, precíz, hatékony munkavégzés

Előny:

-Angol nyelvtudás
-Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit nyújtunk

-Versenyképes fizetés
-Hosszú távú munkalehetőség
-Stabil hátterű munkakörnyezet
-Kellemes munkahelyi légkör
-Fiatalos csapat

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő
Aktiválás időpontja 2018.12.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre