Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SENIOR KÖNYVELŐ (14-9276)

HumanField Kft.
Régió: Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.03.19.
Jelentkezési határidő: 2019.04.06.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR KÖNYVELŐ
(14-9276)

pozícióba.

Feladatok:

  • Komplex könyvelési feladatok elvégzése,
  • Banki utalások rögzítése,
  • Főkönyvi egyeztetés,
  • Export számlák kiállítása.
  • Éves és évközi zárásban való aktív közreműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Könyvelésben szerzett néhány éves tapasztalat (a termelői háttér előnyt jelent),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9276”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre