Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SENIOR KÖNYVELŐ (13-8840)

Hozzáadva: 2018.09.23.
Jelentkezési határidő: 2018.08.24.

Humanfield header

Megbízható háttérrel rendelkező szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR KÖNYVELŐ
(13-8840)

pozícióba.

Feladatok:

  • Számviteli nyilvántartások felépítése, és vezetése,
  • Havi zárási folyamatokban való részvétel,
  • Könyvviteli, üzletviteli kimutatások készítése,
  • Beszámolók, adóbevallások összeállítása,
  • Számviteli tanácsadás.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Könyvelés, számvitel területén szerzett tapasztalat,
  • Előny számviteli szolgáltatónál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet,
  • Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások,
  • Karrierlehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8840”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre