Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior kontroller - Biatorbágy

Man at Work Kft.
Régió: Biatorbágy, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.07.26.
Jelentkezési határidő: 2019.08.14.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Senior kontroller

 kollégát keres biatorbágyi partneréhez

Feladatok:

  • Belső elszámolóárak és eladási árak karbantartása, árváltozások elemzése.
  • A vállalat éves és középtávú terveinek, előrejelzéseinek elkészítése.
  • Terv- és tényadatok összehasonlítása, eltérések elemzése.
  • Költség- és bevételtervezés, előrejelzés.
  • Készletek értékelése, készletváltozás elemzése.
  • Részvétel a havi zárásokban, éves auditokban.
  • J-SOX dokumentációk elkészítése, audit támogatása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség.
  • 5-7 év kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Jó analitikus készség, rendszerszemlélet.
  • Proaktív gondolkodás, precíz munkavégzés.
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret.
  • SAP átfogó ismeret, CO Modul használata.
  • Haladó szintű MS Excel tudás (pivot, függvények).

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés.
  • Rugalmas munkarend.
  • Céges buszjárat.
  • Cafetéria, bónusz.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások.
  • Támogató és stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari partnere számára toboroz szakembereket.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Helyek Biatorbágy
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre