Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior kommunikációs specialista - INTS/9/291

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.05.03.
Jelentkezési határidő: 2019.06.02.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei partnercégünk számára keresünk munkatársat

Senior kommunikációs specialista

pozícióba

Ref.: INTS/9/291

Feladatok:

  • Kommunikációs csapat koordinálása
  • Projekttervek készítése figyelembe véve az időkorlátot, költségkeretet és erőforrásokat
  • Projekttervek végrehajtásának felügyelése
  • Több projekt egyidejű kezelése és a tervezés, képzés és dokumentáció biztosítása
  • Új kommunikációs programok bevezetése
  • Szükség esetén projektek újratervezése
  • Kommunikációs rendszer létrehozása a menedzsment és a projektben résztvevők között
  • Értékelési és visszajelzési módszerek létrehozása
  • Együttműködés a globális kommunikációs csapattal
  • Marketing stratégia kidolgozása

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat projektmenedzsmentben
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret
  • Vezetői tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Lendületes és proaktív személyiség

Ajánlatunk:

  • Szakmai és nyelvi képzések
  • Kompetenciafejlesztő tréningek
  • Sportolási lehetőségek, fogorvosi ellátás
  • Szép kártya – melegétkezés
  • Céges laptop, telefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Csapatépítő rendezvények
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros
Helyek Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing szakértő, Marketing tanácsadó, Marketingmenedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre