Ugrás a tartalomra
SENIOR KARBANTARTÓ MÉRNÖK (14-9625)
pozícióba.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR KARBANTARTÓ MÉRNÖK

(14-9625)

pozícióba.

Feladatok:

  • Karbantartó csoport koordinálása,
  • Konzultáció a fő karbantartókkal,
  • A tervezett és nem tervezett karbantartási munkák koordinálása,
  • A gépeken végrehajtott módosítások koordinálása,
  • Karbantartási jelentések készítése (gépi hibák, módosítások),
  • Karbantartási tervek elkészítése (időszakos és megelőző),
  • Gébkarbantartási és gépfejlesztési költségvetés tervezése,
  • Kapcsolattartás a gyártókkal és a beszállítókkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Több éves karbantartó mérnöki tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Céges buszjárat,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Év végi bónusz,
  • Stabil háttér,
  • Előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9625”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Fejér
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása