Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior / Junior Linux rendszerüzemeltető rendszermérnök

  • Poli Computer PC Kft
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Poli Computer PC Kft. Az informatikai szolgáltatások és kereskedelem terén 20 éve sikeresen működő és fejlődő cégünk keresi a csapatába a következő jelöltet, budapesti munkavégzéssel:

Feladatok

  • folyamatos technikai támogatás az ügyfél munkatársai részére informatikai kérdésekben, telefonon és e-mailben, magyar nyelven
  • a ticketing rendszerben beérkező problémák megoldása, kommunikáció az ügyfél munkatársaival, együttműködés a többi rendszerüzemeltetővel
  • a tudásszintet meghaladó komplexebb feladatok esetén a magasabb szintű támogatás bevonása, együttműködés a feladatok megoldásában
  • ügyfél elégedettség biztosítása a magas színvonalú ügyféltámogatással
  • a hibajegyek folyamatos követése, a megoldott hibajegyek lezárása
  • a hibajegyek alapján havi riport elkészítése
  • informatikai rendszerek monitorozása, riasztások esetén a megfelelő eljárások végrehajtása, illetve azok dokumentálása

Elvárt tudás

  • mély, átfogó IT ismeretek
  • Linux operációs rendszerek ismerete, kiemelten szerver oldali Linux ismeretek (Red hat)
  • operációs rendszerekkel kapcsolatos legalább 3 éves üzemeltetési tapasztalat

Ideális tudás

  • Novell operációs rendszerek, Novell alkalmazások magas szintű ismerete

Előny

  • Windows szerver és kliens operációs rendszerek ismerete
  • nagyvállalati környezettel kapcsolatos átfogó hálózatos ismeretek

Idegen nyelv ismerete

  • angol szakmai nyelv ismerete

Egyéb szükséges tudás/készség

  • jó kommunikációs készségek
  • önállóság
  • proaktivitás
  • jó csapatjátékos szemlélet és viselkedés
  • precizitás
  • lelkiismeretes munkavégzés

Munkakörnyezet

  • irodai környezet
  • jól megközelíthető munkavégzési helyszín
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • segítőkész csapat

Munkarend

  • a napi szolgáltatási idő munkanapokon 7:30-tól 16:30-ig
  • munkaidőn túl és munkaszüneti napokon, illetve ünnepnapokon nincs szolgáltatás.

Egyéb

  • azonnali munkakezdés
  • határozatlan idejű munkaviszony

A jelentkezéshez küldje el szakmai önéletrajzát a nettó fizetési igénye megjelölésével.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb juttatások:

  • étkezési jegy
  • mobiltelefon
  • cafeteria
  • laptop
Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It szakértő, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre