Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Java Fejlesztő

Régió: Budapest, Pest, Szeged, Csongrád

Hozzáadva: 2019.01.15.
Jelentkezési határidő: 2019.02.05.

A Vidux Kft. hálózatos videómegfigyelő rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó, dinamikusan növekvő vállalat.
Termékfejlesztésünk gyorsítása céljából a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

pozícióba az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • A videómegfigyelő rendszer kliens-szerver architektúrájának továbbfejlesztése
  • Back-end és az adatbázis szerverek kommunikációjának optimalizálása
  • Microservice struktúra tervezése és implementálása
  • Kliensek (desktop, web, mobil) felhasználói felületeinek és ezeknek a microservice alapú back-endekkel való kommunikációjának tervezése, programozása és tesztelése

Elvárások:

  • BSc diploma, vagy min. 4 év releváns fejlesztői szakmai tapasztalat
  • Programozásban és adatmodellezésben, szoftverfejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Objektum-orientált fejlesztési gyakorlat
  • Verzió követő rendszerek használata (Git)
  • Java programozási nyelv magasszintű ismerete
  • Hálózati protokolok ismerete
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás

Előny:

  • Linux programfejlesztői gyakorlat
  • Integrált fejlesztői környezet (Eclipse, InteliJ, VS Code) ismerete
  • Hardver perifériák kezelése, programozása alapvetően C nyelven
  • Javascript, Typescript gyakorlat
  • Adatbázis-kezelési ismeretek
  • Cloud, Docker, Kubernetes és microservice architektúra ismerete
  • Unix, NoSQL
  • audio/video kódolási tapasztalat
  • Red Hat, CentOS, Fedora ismeretek
  • Agile fejlesztési metodika ismerete
  • Android fejlesztési ismeretek
  • Web front-end fejlesztési tapasztalat

Ajánlat:

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások (cafeteria, egészségbiztosítás)
  • Fiatal, kreatív környezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges események, sport programok, kirándulások
  • Szakmai továbbképzések, konferenciákon való részvétel támogatása

Helyek Budapest
Pest
Szeged
Csongrád
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre