Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Java fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.10.17.
Jelentkezési határidő: 2018.10.24.

Ügyfelünk egyedi szoftverfejlesztések megoldásszállítója hazai és nemzetközi vállalatok számára. Hozzájuk keresünk most Senior JAVA fejlesztő pozícióba kollégát egyik kiemelkedő külföldi projektjükhöz.

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:
- Integrációs folyamatok kialakításának tervezése és megvalósítása
- Technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés
- Presales szakmai támogatás
- Projektek/termékek szakmai tervezésében és megvalósításában való részvétel
- Junior kollégák támogatása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- 4-5 év Java/JavaEE fejlesztői tapasztalat
- Magas szintű tervezési és dokumentálási készség (UML és Design Pattern ismeretek)
- Fejlesztési tapasztalat a következő technológiákban: Spring Framework, Hibernate, JUnit, PL/SQL, MS SQL
- Nyitottság front-end technológiák felé (AngularJS)
- Angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit kínálunk / Offer

- Hazai és nemzetközi projektekben való részvételt.
- Folyamatos szakmai kihívásokat a fentebb említett technológiákban.
- Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában.
- Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb.
- Rendszeres belső képzéseket.

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Aktiválás időpontja 2018.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre