www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2018.01.24.
Hirdetés azonosító: 1044519
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Banki informatikai rendszerek fejlesztésére és bevezetésére szakosodott ügyfelünk fő tevékenységi köre: saját fejlesztésű szoftverek készítése, karbantartása, valamint egyéb projektek keretében végzett konzultáció magyar és nemzetközi ügyfélkör számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SENIOR JAVA FEJLESZTŐ  (GYJAP)

Feladatok:
  • Java alapú fejlesztési projektekben való részvétel
  • Java programozási feladatok elvégzése
  • Hibakeresés és javítások végrehajtása
  • Junior Java fejlesztők munkájának szakmai támogatása

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki informatikai vagy programozó matematikus végzettség
  • Legalább 5 éves releváns szakmai gyakorlat
  • Önállóság, határozottság, kiváló problémamegoldó készség
  • Java, J2EE, SQL, Maven ismeretek
  • Web/J2EE technológiák, keretrendszerek ismerete (EJB3, Vaadin, Hibernate, Spring, stb.)
  • Java alkalmazásszerverek ismerete (WebSphere, JBoss, Oracle AS, stb.)
  • Relációs adatbáziskezelők ismerete (Oracle, MS SQL, DB2, DB400, stb.)
  • Legalább egy verziókezelő rendszer alapos ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyök:
  • Banki szoftverek területén szerzett munkatapasztalat
  • Erős UML alapismeretek, gyakorlati UML tapasztalat
  • Modellvezérelt tervezésben szerzett tapasztalat
  • Automatizált integrálási és fordítási környezet (CI) konfigurációs szintű ismerete
  • GIT (verziókezelő) ismerete
  • Jira ismeret

Amit kínálunk:
  • Karrierlehetőség
  • Lelkes, dinamikus, fiatal csapat, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, belváros (távmunkára nincs mód)
Kezdés: ASAP
Bérezés: Versenyképes, akár számlázás is lehetséges

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió