Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Java fejlesztő- alkalmazott/kontraktor

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Innovatív informatikai fejlesztésekkel foglalkozó szoftverfejlesztő cég részére keresünk Senior Java fejlesztőt.

Feladatkör, felelősségek:

Megbízó cégünk az informatikai szoftverfejlesztési piac egyik dinamikusan növekvő szereplőjeként fiatalos, innovatív csapatába senior Java szoftverfejlesztő szerepkörbe munkatársat keres a következő feladatok ellátására:

• Banki és biztosítói fejlesztésekben való aktív részvétel ( backend és frontend Java fejlesztések ,code review, fejlesztői teszt, code review, hibakeresés)

• Lehetőség van a pénzügyi projekteken kívül K+F témájú belső fejlesztési projektekbe is bekapcsolódni.

• Innovatív témájú fejlesztési projektek, hightech környezet, 5-6 fős scrum csapatok.

• Munkavégzés helye: igény szerint II., III., IV., illetve IX. kerületben.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• 4+ év Java fejlesztési tapasztalat

• OOP szemlélet

• Technológia ismeretek: JAVA EE (CDI • WELD, EJB3) vagy/és Spring framework , JPA, JAX-RS, JSON, XML, SQL ismeret, GIT, Maven, Jenkins, Hibernate

Előnyt jelent:

• Agile/Scrum ismeret

• Java technológiai minősítés(ek), JMS, NoSQL ismeretek

• SQL adatbázisok ismerete

Nyelvtudás:

szakmai angol nyelvismeret

A megbízó cég profilja:

Megbízónk innovatív informatikai fejlesztésekkel foglalkozó, a szoftverfejlesztési piac egyik dinamikusan növekvő szereplője.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Cafeteria

• Home office lehetőség

• Év végi jutaom

• All you can move kártya támogatás

• Kreatív feladatok

• Kutatásfejlesztési projektekben való részvételi lehetőség

• belső meet upok, meghívott előadók

• Technológiai fejlődési lehetőség

• Szakmai tréningek, tanfolyamok támogatása, vizsgák költségeinek fedezése

• Fiatalos csapat

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.12.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre