Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Java fejlesztő- alkalmazott/kontraktor

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Szenior Java fejlesztőket, valamint vezető fejlesztőt keresünk alkalmazotti vagy kontraktori státuszra, hosszú távra versenyképes napi díjjal/bérrel.

Feladatkör, felelősségek:

• Több mint két évtizede sikeresen működő, hazai és külföldi piacra is dolgozó szoftverfejlesztő cég egyik hazai ügyfeléhez keresünk szenior Java fejlesztőket (6-8 fő), valamint vezető fejlesztőt outscourcing formában történő munkavégzésre most induló hosszú távú, zölmezős projektbe.

• Az ügyfél egy nemzetközi hátterű világelitbe tartozó vállalkozás

• Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

• 4-6 fős agilis csapatok. Külön microservicekben történik majd a fejlesztés, de ownership van a csapaton belül, hogy végül milyen technológiában fejlesztenek.

• Fejlesztési feladatok előkészítésében való részvétel (funkcionális specifikációk szerinti technikai elemzés, architektúra meghatározás)

• Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (implementálás-backend és fronend Java fejlesztések-code review, fejlesztői teszt, hibakeresés)

• Munkavégzés hossza: hosszú távú projektek (6 hónap- több év)

• High tech környezet és projekt

• Munkanyelv 100%-ban angol lesz, fontos a legalább középfokú angol nyelvismeret

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Technológiai elvásárok (nem feltétlenül egy személyben, de inkább komplex tudású szakértőket keresünk):

• Minimum 3-5 év Java fejlesztési tapasztalat

•OOP szemlélet

•Technológiai ismeret: Java EE (CDI-WELD) vagy/és Spring framework, JPA, JAX-RS, EJB3, JSON, XML, SQL ismeret, GIT, Maven, Jenkins, Hibernate, de ezek a toolok sem annyira kötöttek, mert 4-5-6 fős agilis crossfunctional csapatokban menne a munka és mivel külön microservicekben történik a fejlesztés külön ownerhip van csapaton belül, hogy végül milyen technológiákban történik a fejlesztés.

• React fejlesztőket is várunk.

•Új technológiák iránti fogékonyság

• Tapasztalati előny:

DevOps, Cloud, Security, TDD, CI/CD

• Elvárt senioritási szint: Senior

Nyelvtudás:

Minimum erős középszintű angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk egy közel 2 évtizede sikeresen működő szoftverfejlesztő cég, mely külföldi piacra is dolgozik.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes bérezés (munkabér vagy napidíj)

• High tech környezet és projekt, kreatív feladatok

•Fiatalos környezet, technológiai fejlődési lehetőség

• Szakmailag kihívást jelentő feladatok

• Home office lehetőség (heti 1 nap)

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre