Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior IT Security Engineer

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Partnercégünk egy magyar tulajdonú cégcsoport amely többéves tapasztalattal rendelkezik: tervezői, rendszerintegrátori, hálózatfejlesztési, szoftver- és tartalomfejlesztési, valamint IT security területeken. Magas színvonalú üzletviteli és információ-technológiai szaktanácsadást, IT hálózat tervezés- és kivitelezési, rendszerintegrációs, információbiztonsági, felhasználói és üzemeltetői szolgáltatást nyújt ügyfelei számára. A már meglévő csapatukat most egy tapasztalt kollégával szeretnék megerősíteni aki aktívan szerepet vállalna a nagyobb volumenű IT secruity projektek megvalósításában és menedzsmentjében.

Pozíció azonosító: B81ITSec
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Új generációs tűzfalak telepítése és karbantartása
  • Sérülékenység vizsgálatot biztosító rendszerek karbantartása
  • Külső és belső vizsgálatok futtatása
  • SIEM megoldások menedzsmentje
  • Különböző titkosítási és vírusvédelmi rendszerek menedzsmentje
  • A partnerek IT biztonságtechnikai szolgáltatásainak folyamatos tovább fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Releváns tapasztalat IT biztonságtechnika területen (SOC)
  • CISSP, CEH, GIAC képesítés, vagy azzal egyenértékű tudás
  • Európai adatvédelmi és cyber security előírások ismerete
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Konfigurációban és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb információ

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési, képzési lehetőségek
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Stabil munkahely
  • Céges notebook, telefon

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Adatbiztonsági szakértő, Hardver mérnök, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre