Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Senior IT security advisor
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2018.09.07.
Jelentkezési határidő: 2018.09.29.
Hirdetés azonosító: 1950179
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Informatikai kontroll vizsgálatok, kockázatelemzések és más informatikai tanácsadási projektek végrehajtása
  • Változatos IT biztonsági tanácsadási projektekben való részvétel szakértőként
  • Információbiztonsági megoldások bevezetési projektekben részvétel szakértőként
  • Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség gazdaságinformatikus vagy informatikai területen
  • 4 - 5 év szakmai tapasztalat információbiztonság területén
  • Információbiztonsági rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat (pl. jogosultságkezelő, adatszivárgás megelőző, naplóelemző rendszer)
  • IT tanácsadás, IT audit, IT kockázatkezelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Informatikai üzemeltetés, fejlesztés és infrastruktúra területén szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP jogosultsági körök kialakításában/ellenőrzésében szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Előnyök

  • CISA, CISM, ISO Lead Auditor tanúsítványok
  • Ipari szabványok és keretrendszerek (ISO 27001 /COBIT/ ITIL) ismerete
  • Pénzügyi szektorban jártasság
  • Amit ajánlunk

  • Jól definiált, gyorsan elérhető, teljesítményalapú előrelépési lehetőségek
  • Béren kívüli juttatási csomag (cafeteria és bónusz)
  • Színvonalas munkakörnyezet Budapest szívében

  • Helyek Budapest
    Kategória IT / Informatika
    Minimális tapasztalat 2 év
    Szükséges iskolai végzettség Középiskola
    Aktiválás időpontja 2018.09.07.
    Iratkozzon fel állásértesítőre